Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Umiejętności w Lubartowie.

Witamy Serdecznie.

Jesteśmy małą kameralną szkołą, w której każdy uczeń jest traktowany podmiotowo.

W trakcie nauki w naszej szkole uczniowie zdobywają wszechstronną wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie budowy, eksploatacji i naprawy współczesnych pojazdów samochodowych. Uczniowie zdobywają umiejętności praktyczne w dobrze zorganizowanych działach warsztatowych między innymi: obróbki ręcznej, obróbki mechanicznej i napraw samochodów. Absolwent naszej szkoły może pracować w przedsiębiorstwach posiadających własne bazy samochodowe oraz w przedsiębiorstwach obsługowo-naprawczych i diagnostycznych.

W naszej szkole znajdziesz:

• stałe kontakty wychowawców z rodzicami
  • wycieczki szkolne, obozy, zimowiska
  • udział w licznych imprezach kulturalnych
  • tradycyjne uroczystości szkolne
  • przyjemną atmosferę, a także bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne uczniów
  • życzliwych wychowawców.

Obejrzyj FILM o naszej szkole i zobacz PREZENTACJĘ.

Ewaluacja zewnętrzna w Zasadniczej Szkole Zawodowej

Informujemy, że w Zasadniczej Szkole Zawodowej zostanie przeprowadzona ewaluacja zewnętrzna problemowa w zakresie wymagań:

1. Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji;
  2. Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej;
  3. Szkoła lub placówka organizuje procesy edukacyjne uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.

Ewaluacja rozpocznie się w dniu 10 listopada 2014r.

Rekrutacja trwa

Rekrutacja trwa !!!

Egzamin zawodowy w Zasadniczej Szkole Zawodowej
Filmy

Zapraszamy do obejrzenia filmu z egzaminu zawodowego w Zasadniczej Szkole Zawodowej, który odbył się dn. 07.07.2014r.: egzamin zawodowy w ZSZ- FILM

DNI OTWARTE W SZKOLE UMIEJĘTNOŚCI

ZAPRASZAMY  NA DNI OTWARTE W SZKOLE UMIEJĘTNOŚCI W DNIU
25.06. 2014 R. ( ŚRODA)  W GODZINACH OD 10.00 DO 15.00.

UKOŃCZENIE SZKOŁY PRZEZ III KLASY ZSZ

Dnia 13.06.2014 r. naukę w Szkole Umiejętności zakończyła najstarsza klasa.  Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej z rąk wychowawcy.
Przed nimi jeszcze egzamin zawodowy...

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ MŁODZIEŻY OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY 2014.03.30

Dnia 30 marca 2014 roku w Centrum Kształcenia i  Wychowania OHP  w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Przez trzy dni organizatorzy we współpracy z Zespołem Szkół Niepublicznych  starali się zapewnić młodzieży miłą atmosferę oraz możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu 38 uczestnikom i ich opiekunom z całej Polski.

SZKOŁA UMIEJĘTNOŚCI NA NAGRANIU THE VOICE OF POLAND 2014.02.13

13 lutego 2014  uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie uczestniczyli  w nagraniu programu muzycznego The Voice of Poland.

Gmach Telewizji Polskiej studia ATM w Warszawie oblegany był przez uczestników, którzy zakwalifikowali się do udziału w programie a także przez rzeszę publiczności z różnych zakątków Polski.

REJONOWE ELIMINACJE W TENISIE STOŁOWYM 2014.02.13

13 lutego bieżącego roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie,  odbyły się rejonowe eliminacje „ Licealiady” w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w Dęblinie reprezentowali: Przemysław Powroźnik, Karol Budzyński i Michał Zabielski z klasy III M.

MISTRZOSTWA POWIATU LUBARTOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2014.02.11

11 lutego 2014  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Mistrzostwach Powiatu w Halowej  Piłce Nożnej”. W zawodach wzięło udział cztery drużyny z powiatu lubartowskiego:

• Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej,
  • II LO

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 2014.02.07

Dnia 7 lutego 2014 r. uczniowie Szkoły Umiejętności uczestniczyli w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – „ Licealiada”.  Nasi reprezentanci : Przemysław Powroźnik i Karol Budzyński zajęli I Miejsce w kategorii chłopców. Opiekunem drużyny Su był mgr Daniel Kisiewicz. W zawodach wzięły  udział drużyny z czterech lubartowskich szkół ponadgimnazjalnych.