IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ MŁODZIEŻY OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY 2014.03.30

Dnia 30 marca 2014 roku w Centrum Kształcenia i  Wychowania OHP  w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Przez trzy dni organizatorzy we współpracy z Zespołem Szkół Niepublicznych  starali się zapewnić młodzieży miłą atmosferę oraz możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu 38 uczestnikom i ich opiekunom z całej Polski.

W trakcie Konkursu w dniach 28 i 29 marca odbyły się zajęcia integracyjne dla uczestników IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej, konkurs strzelecki, spacer po Tarnowie i zwiedzanie Muzeum Miasta Tarnowa oraz zajęcia komputerowe i sportowe.

Szkołę Umiejętności na tej uroczystości  reprezentował Adrian Karpiński, uczeń klasy I M wraz z opiekunem p. Pawłem Świstem.