Herb Szkoły
Ankieta
Czy podoba się wam nowa szata graficzna strony?

TAK

NIE

Wymiana linkami
Firma Produkcyjno - Handlowa Woźniak
Projekt MI-MK

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.
Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.

W czwartek 30 marca uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie wraz z opiekunami uczestniczyli w Przemysłowej Wiośnie w Kielcach na Targach Druku 3D oraz obrabiarek, laserów i robotów przemysłowych.

         Przemysłowa Wiosna przyciągnęła do Targów Kielce czołowe marki prezentujące szereg nowości z branży przemysłowej. Najnowocześniejsze maszyny do cięcia  obróbki blach, innowacyjne technologie laserowe, drukarki 3D – to wszystko można było zobaczyć na ponad 900 stanowiskach firm.

         Tegoroczne Dni Druku 3D prezentowały wiele hitów wykonanych metodą druku przestrzennego: motocykle, repliki broni, przedmioty codziennego użytku, prototypy, protezy medyczne. Uczniowie Szkoły Umiejętności uczestnicząc w  Targach  w Kielcach mogli zaobserwować, jak szerokie jest zastosowanie coraz popularniejszego druku 3D.

Celem zorganizowanego wyjazdu Szkoły Umiejętności na Targi Przemysłowe w Kielcach było pokazanie, że   technika 3D może z powodzeniem zastąpić większość tradycyjnych technik dotyczących sfery produkcyjnej, takich jak na przykład  obróbka skrawania.  Wyjazd na Przemysłowa Wiosną dał naszym uczniom możliwość poznania innych nowych technologii i zastosowania ich w praktyce oraz porównania naszego parku maszynowego z prezentowanymi maszynami znanych producentów.

Po Targach nie mamy kompleksów, gdyż nasza  pracownia do nauki,  nie ustępuje najnowszej ofercie wiodących producentów tych maszyn.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Losowe Fotografie