SZKOŁA UMIEJĘTNOŚCI NA NAGRANIU THE VOICE OF POLAND 2014.02.13

13 lutego 2014  uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie uczestniczyli  w nagraniu programu muzycznego The Voice of Poland.

Gmach Telewizji Polskiej studia ATM w Warszawie oblegany był przez uczestników, którzy zakwalifikowali się do udziału w programie a także przez rzeszę publiczności z różnych zakątków Polski.

Głównymi bohaterami wieczoru byli trenerzy: Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Tomson  i Baron z zespołu Afromental  oraz Marek Piekarczyk. Na barki  trenerów spadło   bardzo odpowiedzialne  zadanie  - wytypowanie osób   z największym talentem  muzycznym   a  rywalizacja pomiędzy uczestnikami  była bardzo wyrównana. Nas najbardziej poruszyła uczestniczka, która walczyła  z chorobą nowotworową -  Kasia Markiewicz . Jej występ był  poruszający, ujęła nas ona szczerością, prawdą i ogromna wrażliwością a także wolą walki, dzięki której przeszła do dalszego etapu programu pozostając pod skrzydłami Justyny.

Program poprowadzili Marika wraz z Tomaszem Kammelem oraz idol nastolatek Maciej  Musiał  znany z „ Rodzinki pl. „. W nagrani wzięli udział zaproszeni goście między innymi Mateusz Ziółko zwycięzca trzeciej edycji "The Voice of Poland".

Młodzież  Szkoły Umiejętności opuściła studio nagrań w doskonałych nastrojach . Spotkanie to było dla nas  jednocześnie nauką – zobaczyliśmy jak wygląda „ telewizja od środka”  a także fenomenalną zabawą.