Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 23 czerwca 2017 roku (piątek) o godzinie 10 .00 w Auli Szkoły Umiejętności.

Serdecznie zapraszamy!

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na 25 Biegu Solidarności
Szkoła Umiejętności w Lubartowie  na 25 Biegu Solidarności

Szkoła Umiejętności w Lubartowie  na 25 Biegu Solidarności

Uczniowie  Szkoły Umiejętności w dniu 3 czerwca 2017 r. brali czynny udział   w  25. Biegu Solidarności „ Lubelski Lipiec 1980”.  Za aktywną pomoc w organizacji oraz zaangażowanie  nauczyciela placówki – pana Daniela Kisiewicza wraz z uczniami w grupach WOLONTARIUSZY BIEGU, uczniowie otrzymali podziękowania i pamiątkowe medale.

DNI OTWARTE - 08.06.2017

Zapraszamy na

„Dni Otwarte w Szkole Umiejętności”

08.06.2017r.(czwartek) w godz.10:00- 13:00

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.

W czwartek 30 marca uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie wraz z opiekunami uczestniczyli w Przemysłowej Wiośnie w Kielcach na Targach Druku 3D oraz obrabiarek, laserów i robotów przemysłowych.

Ewaluacja zewnętrzna w Zasadniczej Szkole Zawodowej

Informujemy, że w Zasadniczej Szkole Zawodowej zostanie przeprowadzona ewaluacja zewnętrzna problemowa w zakresie wymagań:

1. Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji;
  2. Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej;
  3. Szkoła lub placówka organizuje procesy edukacyjne uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.

Ewaluacja rozpocznie się w dniu 10 listopada 2014r.

Rekrutacja trwa

Rekrutacja trwa !!!

Egzamin zawodowy w Zasadniczej Szkole Zawodowej
Filmy

Zapraszamy do obejrzenia filmu z egzaminu zawodowego w Zasadniczej Szkole Zawodowej, który odbył się dn. 07.07.2014r.: egzamin zawodowy w ZSZ- FILM

DNI OTWARTE W SZKOLE UMIEJĘTNOŚCI

ZAPRASZAMY  NA DNI OTWARTE W SZKOLE UMIEJĘTNOŚCI W DNIU
25.06. 2014 R. ( ŚRODA)  W GODZINACH OD 10.00 DO 15.00.

UKOŃCZENIE SZKOŁY PRZEZ III KLASY ZSZ

Dnia 13.06.2014 r. naukę w Szkole Umiejętności zakończyła najstarsza klasa.  Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej z rąk wychowawcy.
Przed nimi jeszcze egzamin zawodowy...

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ MŁODZIEŻY OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY 2014.03.30

Dnia 30 marca 2014 roku w Centrum Kształcenia i  Wychowania OHP  w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Przez trzy dni organizatorzy we współpracy z Zespołem Szkół Niepublicznych  starali się zapewnić młodzieży miłą atmosferę oraz możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu 38 uczestnikom i ich opiekunom z całej Polski.

SZKOŁA UMIEJĘTNOŚCI NA NAGRANIU THE VOICE OF POLAND 2014.02.13

13 lutego 2014  uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie uczestniczyli  w nagraniu programu muzycznego The Voice of Poland.

Gmach Telewizji Polskiej studia ATM w Warszawie oblegany był przez uczestników, którzy zakwalifikowali się do udziału w programie a także przez rzeszę publiczności z różnych zakątków Polski.