REJONOWE ELIMINACJE W TENISIE STOŁOWYM 2014.02.13

13 lutego bieżącego roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie,  odbyły się rejonowe eliminacje „ Licealiady” w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w Dęblinie reprezentowali: Przemysław Powroźnik, Karol Budzyński i Michał Zabielski z klasy III M.

MISTRZOSTWA POWIATU LUBARTOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2014.02.11

11 lutego 2014  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Mistrzostwach Powiatu w Halowej  Piłce Nożnej”. W zawodach wzięło udział cztery drużyny z powiatu lubartowskiego:

• Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej,
  • II LO

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 2014.02.07

Dnia 7 lutego 2014 r. uczniowie Szkoły Umiejętności uczestniczyli w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – „ Licealiada”.  Nasi reprezentanci : Przemysław Powroźnik i Karol Budzyński zajęli I Miejsce w kategorii chłopców. Opiekunem drużyny Su był mgr Daniel Kisiewicz. W zawodach wzięły  udział drużyny z czterech lubartowskich szkół ponadgimnazjalnych.

PRZEMYSŁAW POWROŹNIK NA ZAWODACH WOJEWÓDZKICH 2013.10.31

30 października 2013 r. uczeń Szkoły Umiejętności uczestniczył  w Indywidualnych   Mistrzostwach Rejonu w tenisie stołowym, które odbyły się w Dęblinie. Reprezentant Szkoły Umiejętności -   Przemysław Powroźnik  awansował do zawodów wojewódzkich, które odbędą  się 5 listopada w Hrubieszowie.

II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2013.10.30

Dnia 30 października 2013 r.  w  Zespole Szkół Nr 2 w Lubartowie odbył się II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  o Puchar Starosty Lubartowskiego.

W rozgrywkach uczestniczyło pięć szkół:

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – „LICEALIADA” 2013.10.21

W dniu 21 października 2013 r. w pawilonie K.S. Lewart zostały rozegrane mistrzostwa, w których naszą szkołę reprezentował Przemysław Powroźnik. Uczeń Szkoły Umiejętności zajął  I miejsce i uzyskał awans do zawodów wojewódzkich w tenisie stołowym w Dęblinie.

XIV ROWEROWY TOR PRZESZKÓD - 2013.10.04

Reprezentacja Szkoły Umiejętności w Lubartowie uczestniczyła w XIV Rowerowym Torze Przeszkód , który rozgrywany był 4  października 2013 r. Organizatorem turnieju było Miejskie Koło Turystyki Rowerowej „ RELAKS” w Lubartowie.